Україна, схаменися! Фашизм рветься до влади!

14.10.2014 / 08:00
Ті, що стверджують: "В Україні немає загрози фашизму", або брешуть, або поза реальності, реальності не віртуальній, а, як казав класик, "даній нам в відчуттях".

Тим паче, що відчуття йдуть за письмовими свідченнями окремих помітних українських політиків, що мають шанс очолити державну владу після виборів у Верховну Раду 26 жовтня. Наведемо приклади:

Велика націонал-паріотка климактеричного віку, колишній член КПРС та очільниця виборчого органу комсомолу одного з Львівського ВИШу Ірина Фаріон нещодавно заявила: "Я, на відміну від багатьох, не вважаю, що Путін нездоровий психічно. Навпаки: він став фокусом мислення значної частини населення РФ. Путін буквально реалізує те, що хоче російський народ. 

Українці ніколи не змінять Путіна, але можуть змінити себе і стати, нарешті, вільними, самодостатніми, експансивними і зрозуміти: з Москалем можна розмовляти лише мовою гармат. Москва повинна бути знищена. 

Те, що, за даними соціології, 48% українців сьогодні нормально ставляться до Росії, свідчить про глибоку хвороби українського суспільства...

... Україна повинна стати вістрям Третьої Світової. Це не АТО, а війна. Можливо, Третя Світова, але її так ще ніхто не називає. І дуже важливо, щоб у цій Третьої Світової війни Україна стала вістрям, з якого почнеться не поразка, а велика перемога ... Вся Україна повинна стати фронтом, а не нікчемною "зоною АТО». 

Тільки силою ми здатні з Малоросії зробити Україну. Ми повинні стати нацією-мілітаристом. Сьогодні мало демонструвати націоцентричну модель світогляду. Надзвичайно важливо перетворитися на армію всіх - від мала до велика".

Як переважна більщість українців сприймають перспективу стати вістрям Третьої Світовою і лягти кістьми зараді вболівань Фаріон, шановна пані не переймається.

 Ще більш відвертішими  с профашистської точки зору є висловлення випускника історичного факультета Харьківського Національного університету, наразі командира батальна "Азов" Андрія Білецького, що в 2006 р. створив громадянську організацію "Патріот України. Він є кандидатом в депутати ВР по 127 виборчрму округу Київа:

"«Патріот України» – це бойова організація, що сповідує ідеологію Українського Соціал-Націоналізму. Наше завдання -боротьба за створення потужного Соціал-Націоналістичного руху, що охопить собою всю Націю і здобуде владу в Державі.

Основною містичною ідеєю Соціал-Націоналізму є витворення, замість купи розрізнених індивідуумів механічно об’єднаних назвою «українці» та наявністю українського паспорта, Національної надспільноти – єдиного біологічного організму, який буде складатися з Нових Людей – фізично, інтелектуально й духовно розвинутих осіб. З маси індивідуумів має постати Нація, а зі слабкої сучасної людини – Надлюдина.

Соціал-Націоналізм спирається на ряд основоположних принципів, що чітко вирізняють його серед інших правих рухів. Це своєрідна тріада: Соціальність, Расовість, Великодержавність.

І. Соціальність. Ми змагаємо до створення гармонійної Національної спільноти. Ми стверджуємо, що різка соціальна розмежованість призводить до загнивання й розпаду Духу національної спільноти, а також до плекання егоїзму. Ми не відмітаємо існування багатих (за умови, якщо матеріальні цінності здобуті ними чесною та соціально-корисною працею), але відкидаємо можливість існування бідних. Кожен Українець без уваги на характер виконуваної роботи повинен мати гідний соціальний статус і матеріальне забезпечення. «Соромно бути бідним у багатій країні, ще більш соромно бути багатим у бідній країні».

З принципу Соціальності випливає наше повне заперечення демократії та лібералізму, які породжують розбиттгя Нації на ізольовані одиниці та владу сірого натовпу над видатними особистостями (охлократію). Замість цього ми висуваємо ідеї Національної солідарності, природньої ієрархії та дисципліни, як основи нашого нового суспільства. Не «демократичне голосування» юрби, яка не може дати ради власному життю, не те що життю Держави, а природній відбір найкращих представників Нації – природжених вождів-провідників. Той, хто вважає, що подібна система влади є неприйнятною, нехай подумає, а чи прийнятна сучасна владна система, за якої проститутка й академік мають рівне право голосу, де здеградований наркоман або педераст однаково цінується на виборах із командиром танкової дивізії. Люди від природи народжуються з різними здібностями та можливостями і тому найбільше щастя людини – коли вона знаходить власне місце в Національній ієрархії та сумлінно виконує своє життєве завдання.

ІІ. Расовість. Весь наш націоналізм ніщо – замок на піску, без опертя на фундамент крові, фундамент Раси. Традиційному (післявоєнному, постоунівському) націоналізму притаманно ставити воза поперед коня – заявляти, що Нація це мовний, культурний або територіально-економічний феномен. Ми, безумовно, не відкидаємо значення духовного та культурно-лінгвістичного чинників, а також територіального патріотизму. Але, на наше глибоке переконання, все це – лише похідні від нашої Раси, нашої Расової природи. Якщо Українська духовність, культура та мова унікальні, то це тільки тому, що унікальною є наша Расова природа. Якщо Україна – земний рай, то лише тому, що наша Раса перетворила її на нього.

Відповідно, лікування нашого Національного організму необхідно починати з Расового очищення Нації. І тоді в здоровому Расовому тілі відродиться здоровий Національний Дух, а з ним культура, мова і все інше. Крім питання чистоти, ми повинні звернути увагу також на питання повноцінності Раси. Українці – це частина (причому одна з найбільших і найякісніших) європейської Білої Раси. Раси-Творця великої цивілізації, найвищих людських досягнень. Історична місія нашої Нації у це переломне сторіччя – очолити й повести за собою Білі Народи всього світу в останній хрестовий похід за своє існування. Похід проти очолюваного семітами недолюдства.

ІІІ. Великодержавність. Ми заміняємо гасло «Незалежна Україна» гаслом«Велика Україна».

За такі висловлення в цивілізованій Європі сидів би шановний пан у добре упорядкованій буцегарні.Похожие статьи
Лидер социалистов поздравил работников сельского хозяйства (укр.)
З Днем народження, партіє соціалістів!
Александр Мороз, пять лет после Майдана. (укр.)
Заявление Политисполкома Соцпартии Украины по поводу очередных попыток правящего режима распродать землю (укр.)
Передвиборча програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 75 Дяченко Олександра Васильовича.
 

Новости

Самые читаемые

TOP.zp.ua

Украина сектантская

Запорожский форум